NUMER 4

Choć po taką lekturę nie sięgam często, zdecydowanie nie żałuję, że znalazła się w moich rękach. Często słyszy się i mówie o sukcesach w biznesie odnoszonych w większości przez mężczyzn. Książka “Sukcesy Pisane Szminką” autorstwa Olgi Kozierowskiej, zasługuje na miano Must Have’u.

Pozycja ta pobudziła mnie do działania i planowania czwartego numer LOOKmag, który masz okazję właśnie przeglą∂ać. Ten numer poświęciliśmy kobietom. Pięknym i inteligentnym. Kobietom sukcesu, które wiedzą i zodbywają to czego pragną.

W najnowszym numerze znajdziecie nasze teksty o wspaniałych Polskach, takich jak Gosia Boy, Anja Rubik czy Zuzanna Kołodziejczyk, a także międzynarodowe gwiazdy: Rose Byrne, Boyonce czy Anne Hathaway.

Na plan sesji okładkowej ekipa stylistów zabrała stroje wyłącznie od najlepszego polskiego duetu projektantów- Paprocki & Brzozowski. Przygotowaliśmy dla was jednostronicowy MUST HAVE produktów kosmetycznych oraz kilka stron Shopping Special.

 

Strasznie mi miło, że po pół roku istnienia regularnego wydania LOOKmag nadal jesteśmy na rynku i rozwijamy się, w mam nadzieję dobrym kierunku. Dziękuję za wszelkie wsparcie i za to, że nasz Facebookowy profil osiągnął zdumiewającą ilość 14 tysięcy fanów!

 

Udanej Lektury!
Damian Kowalczyk

Posted in
Bookmark the permalink.