NUMER 3

Nie bez powodu na fotografię tego listu wybrałem to stylowe zdjęcie Królowej Anglii – Elżbiety II. Monarchii nie zostało dużo, a z numerem trzecim zabierzemy was to tych – według nas – najbardziej fascynujących swoją historią „królewskich” domów mody, które tworzone są przez czołowych projektantów, takich jak Karl Lagerfeld, Marc Jacobs czy Stella McCartney.

To nasz najnowszy numer po polskiej, Ósmej Edycji Fashion Week, w którym odwiedzimy na moment Łódź. W artykule “Łódź razy osiem“ Klary Bender, dowiecie się co cenimy w tym wydarzeniu i które pokazy podobały nam się najbardziej. W ostatnich dwóch miesiącach mieliśmy także okazję odwiedzić największy co do wielkości, Międzynarodowy Festiwal Mody i Fotografii w Hyeres oraz jedyną w swoim rodzaju wystawę CHANEL, której tematem były perfumy NO.5 stworzone przez nikogo innego jak sławną Coco Chanel.
NUMER TRZECI został wzbogacony o dział męski, za którym – uwierzcie mi, bardzo tęskniłem. W obszernej sesji zdjęciowej Reno – Dalston Riots prezentujemy modę męską w niezwykle energicznej odsłonie. W części “Lifestyle“ będziecie mogli zapoznać się z charyzmatycznym muzykiem, występującym pod pseudonimem – FRANK OCEAN, o którym przeczytacie w krótkim artykule na stronie 104.

Życzę interesującej lektury, a swoje uwagi jak zawsze możecie kierować bezpośrednio do mnie, pod adresem redakcja@lookmag.pl

Damian Kowalczyk

Posted in
Bookmark the permalink.