Jak w ciągu trzech miesięcy sprawić, aby firma została oznaczona kultowa już tuż po premierze? O szczegóły trzeba zapytać Mariusza Maca- fotografa, studenta projektowania ubioru na ASP w Łodzi i Małgorzaty Działy- stylistki i bloggerki. W Aloha From Deer widzieliśmy już Julliet Kuczyńska, Igora Radlewskiego, Jessice Mercedes Kirschner, Ramone Rey i wiele innych znanych. Zapytaliśmy Gosię twórczynie bloga Peyton-n, o fenomen marki.

5Nie masz mi za złe, że nazwe Cię Gosią prawda? 

Gosia/ Aloha From Deer:  Jasne, bardzo mi miło.

Aloha wciagu 24h od czasu premiery na swoim facebookowym profilu osiągneła ponad tysiąc fanów. Opowiedz jak zrodziła się w waszych głowach idea, jak wpadliście z Mariuszem na to, aby zacząć tworzyć?

Gosia: Zauważyliśmy, ze na polskim rynku brakuje charakterystych rzeczy o prostej formie. Facebook stał się naszym centrum, w którym projekty przyjmowane były bardzo entuzjastycznie.

Dziś już widzieliśmy leginsy, spodenki, bluzy, koszule. Co dalej? Z miłą chęcią zobaczył bym serie akcesorii męskich z logiem AFD. Już nawet wyobrazam sobie męską torbę/plecak…. 

Gosia: Pracujemy nad tym, aby to „dalej” było lepsze niż można przypuszczać. W realizacji jest nowa jesienno-zimowa kolekcja, w której pojawią się miłe niespodzianki. Też lubimy akcesoria!

Wasze projekty lubiane są w show biznesie, kogo ostatnio widzieliście w waszych bluzach?

Gosia: Osoby z showbiznesu często goszczą w naszym sklepie. Ostatnio Czesław Mozil założył naszą bluzę na ostatnim koncercie Męskiego Grania, w Żywcu.

 

aloha-from-deer

Najważniejsza w dzisiejszych czasach jest polityka sprzedaży, czy udało wam się pogodzić to z nakładem pracy i ilością zamówień?

Gosia: Każdy początek jest nieziemsko trudny. Nie mogliśmy podołać wielu obowiązkom, wymaganym zachowaniom. Powoli dochodzimy do pewnej ciągłości w sprzedaży co pozwala nam na bardziej efektywną pracę i systematyczny eksperyment z formą.

Gdzie można kupić wasze ciuchy?

Gosia: Nasz sklep www.alohafromdeer.com. Mimo możliwości wystawiania w butikach na całym świecie – w Europie i poza nią, na razie nie podejmujemy tego typu współpracy. Otwieramy własny butik, rezygnując jednocześnie z działań komisowych.

 

1102818.3aloha_from_deer

Źródła zdjęć:
http://www.mmsilesia.pl/417683/2012/6/25/na-mariackiej-krolowala-podworkowa-wyprzedaz?category=news
http://peyton-n.blogspot.de/2012/06/juz-chyba-kazdy-widzia-galaxy-one-od.html